nám. Míru 1077/3, 30100 Plzeň

Motto:

„Vaše důvěra ve mně, je základem úspěšného vztahu. Dáváte mi do péče své lásky, věřte, že ani já nechci, aby se k mým láskám někdo choval nehezky. Pokud mi nevěříte Vy, nebude mi věřit ani Vaše zvířátko. Nemusí mít pobyt v salonku rádo, ale i tak by celý pobyt mělo prožít v pohodě. S důvěrou a láskou.” *RH* 

Základem úpravy pejska je koupel. Proto od srpna rozšiřuji nabídku koupelí a péčí všeobecně, tyto mají svůj vlastní oddíl panelů v horní části stránky.

Pokud pejska vykoupat z jakéhokoliv důvodu nechcete, tak prosím oslovte někoho jiného.

Děkuji těm mým klientům, kteří doposud využívali pouze střih a pejska si koupali doma sami, že mi dali důvěru i k tomu pejska vykoupat a zjistili tak kouzlo celého salonku. A děkuji za důvěru i těm, kteří mi nechají pejska v salonku samotného a odejdou. 

Služby můžete objednat online v 🦊rezervační systém myFox , rozdělení je dle následujících kategorií, kdy každá obsahuje pro objednání povinnou položku (mini, malý...), službu a péči vhodnou pro danou kategorii. Vše je u jednotlivých nabídek napsáno, včetně odhadovaného času a ceny....proto je tam toho tolik. Vývojáři slíbili v budoucnu udělat kategorie zavírací, tudíž všechny pro Vás nepotřebné kategorie budete moci minimalizovat. Služby se prolínají kategoriemi, proto se nelekněte, pokud zaregistrujete, že máte mini psa, ale vybraná služba je označena i u obřího.

Kategorie:
Mini pes (0-5 kg) 🐕
Malý pes (5-10 kg) 🐕
Střední pes (10-20 kg) 🐕
Velký pes (20-40 kg) 🐕
Obří pes (40-100 kg) 🐕
Kočka 🐈
Králík 🐇

Vlevo v přehledu služeb se dozvíte, co která z nich obsahuje. Pečlivě zvažte, zda Vámi vybraná služba je pro Vaše zvířátko vhodná, převážně pro jeho typ srsti a povahu. Není problém si domluvit osobní návštěvu v salonku i se zvířátkem a zkonzultovat, co zrovna pro to Vaše bude nejlepší. Převážně u voříšků, nelze po telefonu dost dobře určit, co bude pro jejich srst vhodné. Někteří se tomu diví, ale nejsem jasnovidec a neumím říct, jestli zrovna srst tohoto Vašeho pejska je lepší střihat, trimovat nebo jen vyčesávat. To zjistím až když pejska uvidím a pohladím. Vyčesání zanedbané srsti, prosím, neobjednávejte online, ale pouze osobně i se zvířátkem - je to z důvodu času, protože kompletně zanedbané zvířátko může být v salonu i pět hodin a tak ho objednám na termín, který mi k tomu bude nejlépe vyhovovat.

Neprovádím výstavní střihovou úpravu a vymačkání análních žlázek. Háravé feny obvykle návštěvu salonku neprožívají v klidu, takže je nechte odpočívat a objednejte až po. U všech uvedených služeb je samozřejmostí a zdarma kontrola drápků a čistoty oušek a očního okolí. V případě potřeby drápky zastřihneme a jsou-li ouška bez zánětu, tak vyčistíme. Se záněty uší jděte na veterinu.