nám. Míru 1077/3, 30100 Plzeň

Motto:

„Vaše důvěra ve mně, je základem úspěšného vztahu. Dáváte mi do péče své lásky, věřte, že ani já nechci, aby se k mým láskám někdo choval nehezky. Pokud mi nevěříte Vy, nebude mi věřit ani Vaše zvířátko. Nemusí mít pobyt v salonku rádo, ale i tak by celý pobyt mělo prožít v pohodě. S důvěrou a láskou.” *RH* 

Protože chci poskytovat kvalitní služby a dopřát Vašim zvířátkům to nejlepší, mají u mně všichni pejsci služby spojené s koupáním. Pokud pejska vykoupat z jakéhokoliv důvodu nechcete, tak prosím oslovte někoho jiného. Děkuji těm mým klientům, kteří doposud využívali pouze střih a pejska si koupali doma sami, že mi dali důvěru i k tomu pejska vykoupat a zjistili tak kouzlo celého salonku. A děkuji za důvěru i těm, kteří mi nechají pejska v salonku samotného a odejdou. 
Nově nabízím i kompletní úpravu pro kočičky. 

Vlevo v přehledu služeb se dozvíte, co která z nich obsahuje. Pečlivě zvažte, zda Vámi vybraná služba je pro Vaše zvířátko vhodná, převážně pro jeho typ srsti a povahu. Není problém si domluvit osobní návštěvu v salonku i se zvířátkem a zkonzultovat, co zrovna pro to Vaše bude nejlepší. Převážně u voříšků, nelze po telefonu dost dobře určit co bude pro jejich srst vhodné, někteří se tomu diví, ale nejsem jasnovidec a neumím říct, jestli zrovna srst tohoto Vašeho pejska je lepší střihat, trimovat nebo jen vyčesávat. To zjistím až když pejska uvidím a pohladím. Vyčesání zanedbané srsti, prosím, neobjednávejte online, ale pouze osobně i se zvířátkem, telefonicky nebo písemně - je to z důvodu času, protože kompletně zanedbané zvířátko může být v salonu i pět hodin a tak ho objednám na termín, který mi k tomu bude nejlépe vyhovovat.

Neprovádím výstavní střihovou úpravu a vymačkání análních žlázek. Háravé feny obvykle návštěvu salonku neprožívají v klidu, takže je nechte odpočívat a objednejte až po. U všech uvedených služeb je samozřejmostí a zdarma kontrola drápků a čistoty oušek a očního okolí. V případě potřeby drápky zastřihneme a jsou-li ouška bez zánětu, tak vyčistíme. Se záněty uší jděte na veterinu.

Kategorie pro rozdělení služeb:

Mini pes (0-5 kg) 🐕
Malý pes (5-10 kg) 🐕
Střední pes (10-25 kg) 🐕
Velký pes (25-40 kg) 🐕
Obří pes (40-100 kg) 🐕
Kočka 🐈
Králík 🐇