nám. Míru 1077/3, 30100 Plzeň

Motto:

„Vaše důvěra ve mně, je základem úspěšného vztahu. Dáváte mi do péče své lásky, věřte, že ani já nechci, aby se k mým láskám někdo choval nehezky. Pokud mi nevěříte Vy, nebude mi věřit ani Vaše zvířátko. Nemusí mít pobyt v salonku rádo, ale i tak by celý pobyt mělo prožít v pohodě. S důvěrou a láskou.” *RH* 

Střih 🐕🐈🐇

Obsahuje:
SLUŽBA: Praktický střih standard - Střih v kombinaci strojek/nůžky po celém těle do praktického, slušivého střihu, střih dle standardu.
SLUŽBA: Střih strojkem "na sporťáka" - Střih v kombinaci strojek/nůžky, oholení celého těla, velmi krátký střih

Psi pouze s koupelí, kočky bez i s koupelí, králíčci bez koupele.

Po vykoupání a fénování srsti je na výškově nastavitelném střihacím stole proveden střih srsti po celém těle zvířátka. U pejsků stříhám dle standardu plemene, dle domluvy s klientem, jeho možnostech údržby srsti a požadavcích na praktičnost. S radostí přijímám pejsky, kdy mi při střihu necháte volnou ruku. U kočiček a králíčků většinou volíme krátký sestřih pro praktickou údržbu. Od března 2019 nabízím i koupání pro kočičky, pečlivě zvažte dle její povahy nutnost koupání. Králíčky nekoupu, koupají se pouze ze zdravotních důvodů na doporučení veterináře.

Výstavní střihovou úpravu neprovádím, jelikož pro to nemám dostatečné proškolení a praxi. Výstavy nejsou můj šálek kávy, proto tuto obzvláště náročnou a důležitou úpravu pejsků přenechám jiným salonům, které toto přímo nabízí na svých webových stránkách.
 Příprava na výstavu by měla být průběžná a dle mého názoru, by tuto přípravu měl nabízet pro své odchovy převážně chovatel daného plemene, případně by měl mít kontakt na salon, kde se na dané plemeno zaměřují.

Jak často:
2-12 týdnů. Obvykle 4-8 týdnů. Je ideální doba pro běžného domácího mazlíka, který chce být neustále upraven.
Mláďata:
Ano, co nejdříve. Plemeno pejska, které se musí stříhat by mělo přijít do salonu velmi brzy. Předpokládám-li, že pejsek má být u maminky prvních 12 týdnů svého života, mělo by první koupání a případně střih, zažít ještě u chovatele. Pokud tomu tak není, objednejte se co nejdříve. Budete-li čekat do psího "půl roku, kdy se až může začít koupat" pak už bude jeho srst víceméně zacuchaná (pokud nejste ti výjimeční klienti, kteří péči o dlouhou štěněcí srst zvládají na jedničku) a jeho poprvé nebude zrovna příjemné.
Koťátka, pokud se rozhodnete pro úpravu srsti navštěvovat salon, pak také doporučuji co nejdříve. Nezapomeňte, že prvních 12 týdnů života má být koťátko u maminky.

Tuto službu můžete objednat online → 🦊rezervační systém myFox (funguje v prohlížečích Chrome 55 a novější, FireFox 52 a novější, Edge 31 a novější, Safari 10.1 a novější)

Kategorie: povinná položka nabídky
Mini pes (0-5 kg)
Malý pes (5-10 kg)
Střední pes (10-25 kg)
Velký pes (25-40 kg)
Kočka
Králík

SLUŽBA: Praktický střih standard
SLUŽBA: Střih strojkem "na sporťáka"

Doporučujeme z nabídky koupelí vybrat:
pro tuto službu lze vybrat kteroukoliv koupel nabízenou u jednotlivé kategorie, u každé z nich je napsáno k čemu je vhodná

ZÁKLADNÍ PÉČE: dle výběru v kategorii
SPECIÁLNÍ PÉČE: dle výběru v kategorii
TERAPEUTICKÁ PÉČE: dle výběru v kategorii