nám. Míru 1077/3, 30100 Plzeň

Motto:

„Vaše důvěra ve mně, je základem úspěšného vztahu. Dáváte mi do péče své lásky, věřte, že ani já nechci, aby se k mým láskám někdo choval nehezky. Pokud mi nevěříte Vy, nebude mi věřit ani Vaše zvířátko. Nemusí mít pobyt v salonku rádo, ale i tak by celý pobyt mělo prožít v pohodě. S důvěrou a láskou.” *RH* 

Trimování 🐕

Obsahuje: 
ruční vytrhání odumřelé srsti drsnosrstých psů, lze i bez koupele, ale doporučujeme ji objednat

Vytrhání vyzrálé staré srsti u drsnosrstých psů. Koupání, vyfénování a následné doupravení nůžkami. Vykoupání po trimování zajistí ošetření podrážděné pokožky, vypláchnutí vlasových váčků po právě vytrženém chlupu, které předejde možným zánětům, kdyby se dovnitř dostala nečistota. Je-li trimování prováděno správně a ve vhodnou dobu, pak je bezbolestné. Psi s tímto typem srsti nelínají a aby narostla nová srst, musí se ta stará odstranit, tedy vytrhnout chlup i s kořínkem. Teprve tím se uvolní místo pro novou srst. Pokud se srst netrimuje, je to pro pejska nepříjemné, pokožka může začít svědit, pes se odírá o předměty jak se snaží staré srsti zbavit. 
Před trimováním je důležité pejska min.tři týdny nekoupat. Po vykoupání je srst měkká, prokluzuje a pro obě strany (psa i mě) je trimování nepříjemné. Mám mezi klienty i takové psí šikulky, co se den dva před termínem vyválí v něčem děsně voňavém a vykoupání se tedy nevyhneme. Není nutné se přeobjednávat, psí sabotér jako by to vycítil, to stejně udělá příště znovu 🙂 Že je vykoupán z domova mi jen oznamte, prosím, při příchodu, poradíme si trimovacím pudrem. Vydržíte-li nevykoupat, pak mám v nabídce Speciální péči: Objemovou koupel, kterou lze použít před trimováním. 

Jak často:
Není jasně dáno, v jakých intervalech na trimování chodit. Vhodnou dobu poznáte podle toho, že vezmete trošku psích chlupů mezi dva prsty a jemným škubnutím je vytáhnete ven. Jde-li to velmi snadno, pak je čas se objednat. Někdo chodí dvakrát do roka (jaro/podzim), v tom případě jde všechna stará srst pryč a pes odchází téměř "holý". Jiní chodí v intervalu 3-4 měsíce a pes se udržuje v jakémsi plyšovém kožíšku, protože se vytrhává aktuálně mrtvá srst a přitom už dorůstá jinde nová.
Štěňata:
Ano, co nejdříve, jakmile srst dostatečně dozraje.

Tuto službu můžete objednat online → 🦊rezervační systém myFox (funguje v prohlížečích Chrome 55 a novější, FireFox 52 a novější, Edge 31 a novější, Safari 10.1 a novější)

Kategorie:
Mini pes (0-5 kg)
Malý pes (5-10 kg)
Střední pes (10-25 kg)
Velký pes (25-40 kg)

SLUŽBA: Trimování (lze i bez koupele, ale doporučujeme)

Doporučujeme z nabídky koupelí vybrat:

ZÁKLADNÍ PÉČE: Čajovníková koupel - koupel probíhá po trimování
SPECIÁLNÍ PÉČE: Objemová koupel - koupel probíhá před trimováním
TERAPEUTICKÁ PÉČE: Uklidňující levandule - koupel probíhá po trimování