nám. Míru 1077/3, 30100 Plzeň

Motto:

„Vaše důvěra ve mně, je základem úspěšného vztahu. Dáváte mi do péče své lásky, věřte, že ani já nechci, aby se k mým láskám někdo choval nehezky. Pokud mi nevěříte Vy, nebude mi věřit ani Vaše zvířátko. Nemusí mít pobyt v salonku rádo, ale i tak by celý pobyt mělo prožít v pohodě. S důvěrou a láskou.” *RH* 

Speciální péče...je tak jednoduché najít důvod, proč mu dopřát něco víc.

Speciální řadu profesionálních produktů ze Severního Irska začneme používat od srpna 2019. Šampony jsou ekonomické, ekologické, bez chemických přísad, šetrné k pokožce Vašeho zvířátka i té naší. Jsou hluboce čistící, výborně pění, jsou obohaceny o přírodní extrakty a vůně a každý je vyvinutý přesně dle potřeb daného plemene, typu srsti a pokožky. Tato speciální řada je navíc vylepšena o další extra vitamíny a výtažky pro ještě lepší, okamžitou a dlouhotrvající péči... Vaši mazlíčci budou doslova připraveni na výstavu. V nabídce 4 koupele, z kterých si určitě tu oblíbenou pro své zvířátko vyberete i Vy nebo je můžete využívat příležitostně -  k narozeninám, před předáním zvířátka na hlídání, kdy budete vědět, že o něj nebude příliš pečováno... Je tak jednoduché najít důvod, proč mu dopřát něco víc.

VÝSTAVNĚ BÍLÁ KOUPEL - hluboce čistící šampon s výtažky limetového květu a máty odstraní špínu, mastnotu a zbytky všech kosmetických produktů, které na srsti zůstaly, zanechá srst čistou a svěží připravenou na čistící šampon s kokosovým olejem, s výtažky z fialky, které oživují bílou srst, redukují skvrny a zažloutnutí a Panthenolem (Pro-Vitaminem B5), který aktivně proniká ke kořínkům, hydratuje a zabraňuje plstnatění srsti. Ideální pro bílé psy.

KONDIČNÍ KOUPEL - šampon s bambuckým máslem, aloe vera a Panthenolem (Pro-Vitaminem B5) jemně čistí a hydratuje, tato koupel má již v ceně zahrnutý svůj speciální kondicionér, který svým složením navazuje na šampon a v této kombinaci zanechává srst plnou lesku, vyhlazuje ji, ochraňuje a snižuje statické napětí. Je vhodný pro štěňátka či pravidelné používání.

HEDVÁBNÁ KOUPEL hluboce čistící šampon s výtažky limetového květu a máty odstraní špínu, mastnotu a zbytky všech kosmetických produktů, které na srsti zůstaly, zanechá srst čistou a svěží připravenou na 2° šampon s Panthenolem (Pro-Vitaminem B5), který oživuje kořínky a dodává hydrataci, pšeničný protein navíc zanechává srst měkkou, hladkou a lesklou. Vhodné pro dlouhosrstá plemena.

OBJEMOVÁ KOUPEL hluboce čistící šampon s výtažky limetového květu a máty odstraní špínu, mastnotu a zbytky všech kosmetických produktů, které na srsti zůstaly, zanechá srst čistou a svěží připravenou na 2° šampon obsahuje Panthenol (Pro-Vitamin B5)a hydrolyzovaný pšeničný protein, který proniká do srsti a kořínku a dodává dlohotrvající hydrataci. Dodává pevnost, objem a lesk, ale přitom chlup nevyhlazuje, takže se dá použít i pro drsnosrstá plemena před trimováním. Ideální pro bišony, pudly a drsnosrstá plemena.

Každá koupel je doplněna kondicionérem nebo maskou dle stavu srsti, ten vybíráme my a není zahrnut v ceně koupele:

HYDRATUJÍCÍ Kondicionér - nejkvalitnější kondicionér v nabídce, který dodá hloubkovou výživu a lesk i té nejpoškozenější srsti
INTENZIVNÍ OŠETŘENÍ srsti - kondicionér ve formě masky obsahuje hydrolyzovaný pšeničný protein, který proniká do srsti a kořínku a dodává dlohotrvající hydrataci, olivový olej, vitamín E a esenciální mastné kyseliny hloubkově vyživují a regenerují, zanechávají srst měkkou lesklou a zdravou. Ideální pro suchou a poškozenou srst.

V případě potřeby používáme další produkty, které nám pomáhají srst Vašich mazlíčků rozčesávat, česat, urychlovat sušení... všechny obsahují pro srst zvířátek další výživné výtažky jako jsou výtažky z kaštanu koňského, fenyklu, heřmánku, olej z pupalky dvouleté atd. a zanechávají jí krásnou, zdravou a voňavou. Tyto produkty jsou za příplatek dle spotřeby.

Jako třešinku na dortu můžete svému pejskovi či fence za pár korun navíc dopřát extra voňavku pro psy. Voňavky budeme v nabídce hlídat, takže kromě dvou základních můžete mít o Vánocích vůni Vánoc apod.
Prince  - pro psí pány, obsahuje výtažky z citronu, limetky, mandarinky se sladkou vůní a jemným nádechem pižma
Princess - pro psí dámy, obsahuje jemnou vůni mandarinky, citronu, koření s květinovým srdcem z růže a jasmínu