nám. Míru 1077/3, 30100 Plzeň

Motto:

„Vaše důvěra ve mně, je základem úspěšného vztahu. Dáváte mi do péče své lásky, věřte, že ani já nechci, aby se k mým láskám někdo choval nehezky. Pokud mi nevěříte Vy, nebude mi věřit ani Vaše zvířátko. Nemusí mít pobyt v salonku rádo, ale i tak by celý pobyt mělo prožít v pohodě. S důvěrou a láskou.” *RH* 

Terapeutická péče... milujeme je, protože jsou našimi terapeuty. Nechme je, nabrat síly a odpočinout si...

Luxusní řadu profesionálních produktů ze Severního Irska začneme používat od srpna 2019. Šampony neobsahují mýdlo a žádnou chemii. Obsahují esenciální (éterické) oleje pro posílení srsti, extrakty z darů přírody pro dokonalou terapii a prožití koupele. Kombinovat budeme s Aromaterapií a Vaše zvířátko si k nám půjde prostě odpočinout a nabrat sílu, protože mu dopřejeme klid, terapii vůní a relaxační hudby...V nabídce tři druhy koupelí. Do budoucna budeme tuto nabídku péče ještě rozšiřovat.

TLAPKY - lázeň pro tlapky. Jsou to jejich ručičky a nožičky, které musejí snášet rozpálené chodníky, prach, špínu, kamení, v zimě sníh a sůl... Tyto luxusní perličky na tlapky necháme rozpustit ve vodní lázni, aby se voda stala na pocit hedvábná a tím získá hydratační vlastnosti, které pomohou obnovit a vyčistit suché a poškozené tlapky. Aromatizovaná lázeň tlapiček, vysušení a balzám s masáží samostatně nebo v balíčku s jakoukoliv péčí. Pro to nejsladší a nejjemnější "dej pac" 🐾 ❤️

UKLIDŇUJÍCÍ LEVANDULE - šampon s levandulovým olejem odstraňuje nervové napětí, zmírňuje bolest, dezinfikuje pokožku a zlepšuje krevní oběh, předchází lámavosti srsti a snižuje výskyt lupů, obsahuje Panthenol (Pro-Vitamin B5), který aktivně proniká do kořínku a hydratuje srst. Dodává pružnost zevnitř a lesk zvenku, vyhlazuje ho a snižuje zacuchávání. Odpočinek v levandulové lázni s kytičkami levandule pejska uklidní, uvolní a odpočine si. Vhodné pro pejsky ve stresu, v zátěži, s bolavými svaly a klouby. Je Vám parťákem v každé životní situaci, spoléháte na něj a bere na sebe veškerou negativní energii, která na Vás útočí. Neumí si s tím dál poradit a vše v něm zůstává...nenechte ho z toho onemocnět a dopřejte mu relax a odpočinek.

OSVĚŽUJÍCÍ MANDARINKA - šampon s mandarinkovým esenciálním olejem čistí a zlepšuje stav pokožky a srsti, dezinfikuje pokožku a stimuluje krevní oběh. Kokosový olej přírodně čistí. Panthenol hydratuje srst a dodává jí pružnost a lesk. Mandarinková lázeň pejska povzbudí, zlepší mu náladu a chuť do života. Je unavený, smutný, "přepracovaný"...nechte ho u nás odpočinout a nabrat sílu, aby Vás opět mohl rozveselit.
 

MEDOVÉ BOHATSTVÍ - obohacující šampon s extrakty z medu a sladkých mandlí hydratuje a posiluje srst, opravuje poškozenou slabou srst, zbavuje nečistot a dodává hluboký lesk. Med je odjakživa považován za přírodní antibiotikum. Díky svému složení je schopen ničit bakterie a celkově posiluje obranyschopnost organismu. Je využíván i při terapii kožních problémů, omrzlin, proleženin.... Jeho vůně uklidňuje a odstraňuje pocit vyčerpání z "uspěchanosti dnešního světa". Honem vyvenčit, honem domů, honem do práce....nestíháte a spěcháte na svého pejska. Ale on neví proč, chce být s Vámi co nejdéle...nezná "honem"... dopřejte mu tenhle honem pocit odstranit z hlavičky a nechte ho u nás zrelaxovat.

Každá koupel je umocněna tělovým sprejem pro intenzivní a dlohotrvající vůni a působení terapie, který je zahrnut v ceně. V případě potřeby je srst ošetřena kondicionérem nebo maskou, který naopak v ceně není.