nám. Míru 1077/3, 30100 Plzeň

Motto:

„Vaše důvěra ve mně, je základem úspěšného vztahu. Dáváte mi do péče své lásky, věřte, že ani já nechci, aby se k mým láskám někdo choval nehezky. Pokud mi nevěříte Vy, nebude mi věřit ani Vaše zvířátko. Nemusí mít pobyt v salonku rádo, ale i tak by celý pobyt mělo prožít v pohodě. S důvěrou a láskou.” *RH* 

Telefonicky (po-pá od 9 do 19h)

Zavolejte na +420777361410.

Nejčastější způsob, který má svá pro a proti, protože ne vždy mohu hovor přijmout. Mohu-li, pak je vše ok, domluvíme se a je hotovo.

Když telefon vyzvání, ale já ho neberu, tak se Vám zřejmě nemohu věnovat, protože např.pracuji se zvířátkem, které vyžaduje moji plnou soustředěnost (a to jsou všechna) nebo jsem na místě, kde telefon neslyším, nemám ho u sebe nebo mám vypnuté zvonění (lékař, úřady...). Nebo voláte před 9h nebo po 19h nebo o víkendu/svátku.

Mám pouze jedno tel.číslo pro pracovní i soukromé hovory a jelikož mám i svůj soukromý život, tak je komunikace s Vámi časově ohraničená. Už jsem si zvykla, že lidé časy volání moc neřeší, ale prosím tolerujte, že občas potřebujeme "vypnout". Děkuji :) 

QR kód pro přímé volání 

Poznámka: Všechny nepřijaté hovory stálých klientů se snažím vyřídit hned jak je to možné, bohužel mám jedny ruce, uši, oči a 24h, takže moje standardní doba odezvy je cca tři pracovní dny. Pokud se do té doby neozvu, pak volejte znovu nebo nejlépe po prvním neúspěšném pokusu o volání mi napište zprávu, co jste potřebovali - kamkoliv => SMS, email, Messenger, Viber, WhatsApp. Jednou za čas toto vše procházím a řeším resty. Děkuji, že se mnou máte takovou trpělivost  :)